E3F2-LS10C4
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: E3F2-LS10C4
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas SENSR OPTO REFL 100MM WIRE AXIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
E3F2-LS10C4 specifikacijos
Dalies numeris E3F2-LS10C4 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas SENSR OPTO REFL 100MM WIRE AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5473 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 30 V Serija E3F2
Jautrumo metodas Reflective, Background Suppression Atstumas jutikliui 3.937" (100mm)
Atsakymo laikas 1ms Išvesties konfigūracija NPN - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Kiti vardai E3F2LS10C4 Darbinė temperatūra -25°C ~ 55°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Šviesos šaltinis Red (660nm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo IEC IP67, IP69K
Ryšio metodas Wire Reguliavimo tipas Fixed
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
E3F2-LS10B4-M1-M
E3F2-LS10B4-M1-M
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: SENSR OPTO REFL 100MM CONN AXIAL
Sandelyje: 5609 pcs
parsisiųsti:
RFQ
E3F2-LS10C4-M 2M
E3F2-LS10C4-M 2M
apibūdinimas: SENSR OPTO REFL 100MM WIRE AXIAL