E2K-C25MF2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: E2K-C25MF2
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas SENS PROX CAP 3-25MM PNP-NC
Duomenų lapai: E2K-C25MF2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 547 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 547 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
E2K-C25MF2 specifikacijos
Dalies numeris E2K-C25MF2 Gamintojas Omron Automation & Safety
Galimas kiekis 547 pcs Duomenų lapas E2K-C25MF2.pdf
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 40 V Nutraukimo stilius Cable Leads
Ekranavimas Unshielded Serija E2K
Jutiklio tipas Capacitive Atstumas jutikliui 0.118" ~ 0.984" (3mm ~ 25mm)
Atsako dažnumas 70Hz Paketas / dėžutė Cylinder
Išvesties tipas PNP-NC, 3-Wire Kiti vardai E2KC25MF2
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - kūnas Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo IP66
Rodiklis LED Išsamus aprašymas Capacitive Proximity Sensor 0.118" ~ 0.984" (3mm ~ 25mm) IP66 Cylinder