E2F-X10F2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: E2F-X10F2
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas SENS PROX M30 10MM PNP-NC
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 674 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 674 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
E2F-X10F2 specifikacijos
Dalies numeris E2F-X10F2 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas SENS PROX M30 10MM PNP-NC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 674 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 30 V Nutraukimo stilius Cable Leads
Ekranavimas Shielded Serija E2F
Jutiklio tipas Inductive Atstumas jutikliui 0.394" (10mm)
Atsako dažnumas 400Hz Paketas / dėžutė Cylinder, Threaded - M30
Išvesties tipas PNP-NC, 3-Wire Kiti vardai E2FX10F2
Darbinė temperatūra -25°C ~ 70°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - kūnas Plastic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo IP68
Rodiklis LED Išsamus aprašymas Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP68 Cylinder, Threaded - M30