E2E2-X10MB2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: E2E2-X10MB2
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas SENS PROX M18 10MM PNP-NC UNSHLD
Duomenų lapai: E2E2-X10MB2.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 839 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 839 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
E2E2-X10MB2 specifikacijos
Dalies numeris E2E2-X10MB2 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas SENS PROX M18 10MM PNP-NC UNSHLD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 839 pcs Duomenų lapas E2E2-X10MB2.pdf
Įtampa - tiekimas 10 V ~ 55 V Nutraukimo stilius Cable Leads
Ekranavimas Unshielded Serija E2E
Jutiklio tipas Inductive Atstumas jutikliui 0.394" (10mm)
Atsako dažnumas 200Hz Paketas / dėžutė Cylinder, Threaded - M18
Išvesties tipas PNP-NC, 3-Wire Kiti vardai E2E2X10MB2
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - kūnas Nickel-Plated Brass Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo IP67
Rodiklis LED Išsamus aprašymas Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Cylinder, Threaded - M18