CSK4-YW-AC100
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CSK4-YW-AC100
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas COUNTER 4 CHAR 100V PANEL MOUNT
Duomenų lapai: CSK4-YW-AC100.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 717 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 717 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
CSK4-YW-AC100 specifikacijos
Dalies numeris CSK4-YW-AC100 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas COUNTER 4 CHAR 100V PANEL MOUNT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 717 pcs Duomenų lapas CSK4-YW-AC100.pdf
Svoris 0.221 lb (100.24g) Įtampa - tiekimas 100VAC
Įveskite Totalizer Laiko formatas -
Nutraukimo stilius Wire Leads Serija CSK
Atstatyti Front Panel Panel Cutout Matmenys Rectangular - 38.00mm x 28.00mm
Išvesties tipas - Kiti vardai CSK4YWAC100
Darbinė temperatūra -10°C ~ 45°C Darbinis režimas Up
Simbolių skaičius eilutėje 4 Montavimo tipas Panel Mount
Įvesties tipas Voltage Apsauga nuo įsilaužimo -
Ekrano tipas Decade Wheel Rodyti simbolius - aukštis 0.157" (4.00mm)
Grafas 15Hz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CSKE-7RL AC100
CSKE-7RL AC100
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: COUNTER 7 CHAR 100V CHASSIS MT