CJ1W-PD025
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CJ1W-PD025
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas POWER SUPPLY MODULE 24V
Duomenų lapai: CJ1W-PD025.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 351 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 351 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
CJ1W-PD025 specifikacijos
Dalies numeris CJ1W-PD025 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas POWER SUPPLY MODULE 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 351 pcs Duomenų lapas CJ1W-PD025.pdf
Svoris 11 lbs (5kg) Įtampa - tiekimas 24VDC
Įveskite Power Supply Module Nutraukimo stilius Screw Terminal
Serija CJ1W Kiti vardai CJ1W-PD025-ND
CJ1WPD025
Z8924
Darbinė temperatūra 0°C ~ 55°C Išėjimų ir tipo skaičius -
Įėjimų ir tipo skaičius - Montavimo tipas DIN Rail
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo -
Naudoti su / susijusiais produktais CJ Series funkcijos Output Capacity (5VDC, 5A, 25W)
Išsamus aprašymas Power Supply Module DIN Rail 24VDC Patvirtinimai CE, cULus, Lloyd, NK