C200HW-PD024
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C200HW-PD024
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas POWER SUPPLY MODULE 24V
Duomenų lapai: C200HW-PD024.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 89 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 89 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
C200HW-PD024 specifikacijos
Dalies numeris C200HW-PD024 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas POWER SUPPLY MODULE 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 89 pcs Duomenų lapas C200HW-PD024.pdf
Svoris 1.1 lbs (499g) Įtampa - tiekimas 24VDC
Įveskite Power Supply Module Nutraukimo stilius Screw Terminal
Serija C200HW Kiti vardai C200HWPD024
Darbinė temperatūra 0°C ~ 55°C Išėjimų ir tipo skaičius -
Įėjimų ir tipo skaičius - Montavimo tipas Backplane
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 2 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo IP30
Naudoti su / susijusiais produktais C200H, CS1 Series funkcijos Output Capacity (5VDC, 4.6A, 30W)
Išsamus aprašymas Power Supply Module Backplane 24VDC Patvirtinimai CE, cULus, Lloyd, NK