A22RW-2MAT220
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A22RW-2MAT220
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas SWITCH SELECT 2POS DPST-NO 10A
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
A22RW-2MAT220 specifikacijos
Dalies numeris A22RW-2MAT220 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas SWITCH SELECT 2POS DPST-NO 10A "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4693 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 120V Įveskite Standard
Nutraukimo stilius Screw Terminal Perjungti funkciją Off-On
Serija A22RW Panel Cutout Matmenys Circular - 22.30mm Dia
Kiti vardai A22RW2MAT220
A22RW2MAT220-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 50°C
Pozicijų skaičius 2 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 300,000 Cycles
Apšvietimas Įtampa (nominali) 220 VAC Apšvietimo tipas, spalva LED, Blue
Apšvietimas Illuminated funkcijos Bezel - Round
Elektros gyvenimas 500,000 Cycles Išsamus aprašymas Selector Switch 2 Position DPST-NO 10A (AC) 120V Panel Mount
Gylis už flanšo 46.80mm Dabartinis įvertinimas 10A (AC)