A22RW-2ART111
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A22RW-2ART111
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas SWITCH SELECT 2POS DPST 10A 120V
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
A22RW-2ART111 specifikacijos
Dalies numeris A22RW-2ART111 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas SWITCH SELECT 2POS DPST 10A 120V "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5838 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 120V Įveskite Standard
Nutraukimo stilius Screw Terminal Perjungti funkciją On-Mom, Off-Mom
Serija A22RW Panel Cutout Matmenys Circular - 22.30mm Dia
Kiti vardai A22RW2ART111
A22RW2ART111-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 50°C
Pozicijų skaičius 2 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 300,000 Cycles
Apšvietimas Įtampa (nominali) 110 VAC Apšvietimo tipas, spalva LED, Red
Apšvietimas Illuminated funkcijos Bezel - Round
Elektros gyvenimas 500,000 Cycles Išsamus aprašymas Selector Switch 2 Position DPST-NO/NC 10A (AC) 120V Panel Mount
Gylis už flanšo 46.80mm Dabartinis įvertinimas 10A (AC)