A22-SW-10M
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
A22-SW-10M Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A22-SW-10M
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V
Duomenų lapai: A22-SW-10M.pdf
  • Pranešimas
A22-SW-10M specifikacijos
Dalies numeris A22-SW-10M Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4603 pcs Duomenų lapas A22-SW-10M.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 24V Įtampos įvertinimas - AC 110V
Įveskite Standard Nutraukimo stilius Screw Terminal
Perjungti funkciją Off-Mom Serija A22
Panel Cutout Matmenys Circular - 22.30mm Dia Pakuotė Bulk
Kiti vardai A22SW10M
Z1470
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C
Montavimo tipas Panel Mount, Front Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Mechaninis gyvenimas 5,000,000 Cycles "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo IP65 - Dust Tight, Oil and Water Resistant Apšvietimas Įtampa (nominali) -
Apšvietimo tipas, spalva - funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 10A (AC/DC) Spalva - pavara / kamštis White
Grandinė SPST-NO Pavaros tipas Round, Button, Mushroom
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A22-SW-11A
A22-SW-11A
Gamintojai: Omron Automation & Safety
apibūdinimas: SWITCH PUSH DPST 10A 110V
Sandelyje: 5329 pcs
parsisiųsti: A22-SW-11A.pdf
RFQ
A22-SW-20M
A22-SW-20M
apibūdinimas: SWITCH PUSH DPST-NO 10A 110V