A20GQ22BAS
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A20GQ22BAS
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas SWITCH SNAP ACTION SPDT 20A 125V
Duomenų lapai: A20GQ22BAS.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
A20GQ22BAS specifikacijos
Dalies numeris A20GQ22BAS Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas SWITCH SNAP ACTION SPDT 20A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3859 pcs Duomenų lapas A20GQ22BAS.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 30V Įtampos įvertinimas - AC 125V
Nutraukimo stilius Screw Terminal Perjungti funkciją On-Mom
Serija A Atsikratyti jėgos 280gf
Pretravel 0.051" (1.3mm) Pakuotė Bulk
Overtravel 0.141" (3.6mm) Kiti vardai Z6951
Darbinė temperatūra -25°C ~ 80°C Darbo pozicija 1.313" (33.4mm)
Darbo jėga 630gf Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 1,000,000 Cycles
Apsauga nuo įsilaužimo IP00 funkcijos -
Elektros gyvenimas 500,000 Cycles Diferencinė kelionė 0.014" (0.35mm)
Dabartinis įvertinimas 20A (AC), 6A (DC) Grandinė SPDT