A16-TPYA1-P
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A16-TPYA1-P
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
A16-TPYA1-P specifikacijos
Dalies numeris A16-TPYA1-P Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3157 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 125V Įveskite Standard
Nutraukimo stilius PC Pin Perjungti funkciją On-On
Serija A16 Panel Cutout Matmenys Circular - 16.00mm Dia
Pakuotė Bulk Kiti vardai A16/TPYA1/P
A16TPYA1P
Darbinė temperatūra -10°C ~ 55°C Montavimo tipas Panel Mount, Front
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Mechaninis gyvenimas 200,000 Cycles
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Apsauga nuo įsilaužimo IP40
Apšvietimas Įtampa (nominali) - Apšvietimo tipas, spalva -
funkcijos - Elektros gyvenimas 100,000 Cycles
Išsamus aprašymas Pushbutton Switch SPDT Standard Panel Mount, Front Dabartinis įvertinimas 5A (AC)