3G3MX2-A2002
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3G3MX2-A2002
Gamintojas / Gamintojas: Omron Automation & Safety
Prekės aprašymas VARI FREQ DRIVE 1.6A 240V LOAD
Duomenų lapai: 3G3MX2-A2002.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 327 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 327 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
3G3MX2-A2002 specifikacijos
Dalies numeris 3G3MX2-A2002 Gamintojas Omron Automation & Safety
apibūdinimas VARI FREQ DRIVE 1.6A 240V LOAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 327 pcs Duomenų lapas 3G3MX2-A2002.pdf
Svoris 2.2 lbs (997.9g) Vatka - apkrova 200W
Įtampa - tiekimas 200 ~ 240VAC Įtampa - apkrova 240 V
Įveskite Module Serija MX2
Kiti vardai 3G3MX2A2002 Darbinė temperatūra -10°C ~ 50°C
Variklių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Variklio tipas AC Motor Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja -
Naudoti su / susijusiais produktais - funkcijos -
Išsamus aprašymas Variable Frequency Drive (VFD) 200 ~ 240VAC Supply 1.6A 240 V Load Dabartinis - rezultatas 1.6A