WFH330L5K0JE
OhmiteOhmite
WFH330L5K0JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WFH330L5K0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 5K OHM 5% 330W
Duomenų lapai: WFH330L5K0JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
WFH330L5K0JE specifikacijos
Dalies numeris WFH330L5K0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 5K OHM 5% 330W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2186 pcs Duomenų lapas WFH330L5K0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 11.024" L x 2.008" W (280.00mm x 51.00mm) Serija WFH
Atsparumas 5 kOhms Galia (vatais) 330W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Rectangular Case
Darbinė temperatūra -40°C ~ 220°C Montavimo funkcija Flanges
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.496" (12.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5 kOhms ±5% 330W Wirewound Chassis Mount Resistor