WFH230L1R0KE
OhmiteOhmite
WFH230L1R0KE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WFH230L1R0KE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 1 OHM 10% 230W
Duomenų lapai: WFH230L1R0KE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
WFH230L1R0KE specifikacijos
Dalies numeris WFH230L1R0KE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 1 OHM 10% 230W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2618 pcs Duomenų lapas WFH230L1R0KE.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 8.268" L x 2.008" W (210.00mm x 51.00mm) Serija WFH
Atsparumas 1 Ohms Galia (vatais) 230W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Rectangular Case
Darbinė temperatūra -40°C ~ 220°C Montavimo funkcija Flanges
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.496" (12.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 Ohms ±10% 230W Wirewound Chassis Mount Resistor