WFH160L5K0JE
OhmiteOhmite
WFH160L5K0JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WFH160L5K0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 5K OHM 5% 160W
Duomenų lapai: WFH160L5K0JE.pdf
  • Pranešimas
WFH160L5K0JE specifikacijos
Dalies numeris WFH160L5K0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 5K OHM 5% 160W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3836 pcs Duomenų lapas WFH160L5K0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 5.512" L x 2.008" W (140.00mm x 51.00mm) Serija WFH
Atsparumas 5 kOhms Galia (vatais) 160W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Rectangular Case
Darbinė temperatūra -40°C ~ 220°C Montavimo funkcija Flanges
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.496" (12.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5 kOhms ±5% 160W Wirewound Chassis Mount Resistor