WFH160L1R0KE
OhmiteOhmite
WFH160L1R0KE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: WFH160L1R0KE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 1 OHM 10% 160W
Duomenų lapai: WFH160L1R0KE.pdf
  • Pranešimas
WFH160L1R0KE specifikacijos
Dalies numeris WFH160L1R0KE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 1 OHM 10% 160W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4319 pcs Duomenų lapas WFH160L1R0KE.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys 5.512" L x 2.008" W (140.00mm x 51.00mm) Serija WFH
Atsparumas 1 Ohms Galia (vatais) 160W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Rectangular Case
Darbinė temperatūra -40°C ~ 220°C Montavimo funkcija Flanges
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Švino stilius Solder Lugs "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.496" (12.60mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 Ohms ±10% 160W Wirewound Chassis Mount Resistor