TWM5J270E
OhmiteOhmite
TWM5J270E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TWM5J270E
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 270 OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TWM5J270E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
TWM5J270E specifikacijos
Dalies numeris TWM5J270E Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 270 OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 135887 pcs Duomenų lapas TWM5J270E.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 0.492" L x 0.354" W (12.50mm x 9.00mm)
Serija TWM Atsparumas 270 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 275°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.024" (26.00mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 270 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film