TUW7J6R8E
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TUW7J6R8E
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 6.8 OHM 7W 5% AXIAL
Duomenų lapai: TUW7J6R8E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
300 pcs
  • Pranešimas
TUW7J6R8E specifikacijos
Dalies numeris TUW7J6R8E Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 6.8 OHM 7W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125134 pcs Duomenų lapas TUW7J6R8E.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.378" L (10.00mm x 9.00mm x 35.00mm)
Serija TUW Atsparumas 6.8 Ohms
Galia (vatais) 7W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai OHTUW7J6R8E
OHTUW7J6R8E-ND
Išsamus aprašymas 6.8 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound