TUW15J4R7E
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TUW15J4R7E
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 4.7 OHM 15W 5% AXIAL
Duomenų lapai: TUW15J4R7E.pdf
  • Pranešimas
TUW15J4R7E specifikacijos
Dalies numeris TUW15J4R7E Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 4.7 OHM 15W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66111 pcs Duomenų lapas TUW15J4R7E.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.492" x 0.453" Rectangular x 1.929" L (12.50mm x 11.50mm x 49.00mm)
Serija TUW Atsparumas 4.7 Ohms
Galia (vatais) 15W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai OHTUW15J4R7E
OHTUW15J4R7E-ND
Išsamus aprašymas 4.7 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound