TUW15J1R0E
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TUW15J1R0E
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 1 OHM 15W 5% AXIAL
Duomenų lapai: TUW15J1R0E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
140 pcs
  • Pranešimas
TUW15J1R0E specifikacijos
Dalies numeris TUW15J1R0E Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 1 OHM 15W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64170 pcs Duomenų lapas TUW15J1R0E.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.492" x 0.453" Rectangular x 1.929" L (12.50mm x 11.50mm x 49.00mm)
Serija TUW Atsparumas 1 Ohms
Galia (vatais) 15W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai OHTUW15J1R0E
OHTUW15J1R0E-ND
Darbinė temperatūra - Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1 Ohms ±5% 15W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound