TUW10J6R8E
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TUW10J6R8E
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 6.8 OHM 10W 5% AXIAL
Duomenų lapai: TUW10J6R8E.pdf
  • Pranešimas
TUW10J6R8E specifikacijos
Dalies numeris TUW10J6R8E Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 6.8 OHM 10W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84770 pcs Duomenų lapas TUW10J6R8E.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±400ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.929" L (10.00mm x 9.00mm x 49.00mm)
Serija TUW Atsparumas 6.8 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai OHTUW10J6R8E
OHTUW10J6R8E-ND
Išsamus aprašymas 6.8 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound