TUW10J150E
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TUW10J150E
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 150 OHM 10W 5% AXIAL
Duomenų lapai: TUW10J150E.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
180 pcs
  • Pranešimas
TUW10J150E specifikacijos
Dalies numeris TUW10J150E Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 150 OHM 10W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88255 pcs Duomenų lapas TUW10J150E.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.394" x 0.354" Rectangular x 1.929" L (10.00mm x 9.00mm x 49.00mm)
Serija TUW Atsparumas 150 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai OHTUW10J150E
OHTUW10J150E-ND
Darbinė temperatūra - Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 150 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound Kompozicija Wirewound