TL88K1R00
OhmiteOhmite
TL88K1R00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TL88K1R00
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 1 OHM 10% 114W
Duomenų lapai: TL88K1R00.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TL88K1R00 specifikacijos
Dalies numeris TL88K1R00 Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 1 OHM 10% 114W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5218 pcs Duomenų lapas TL88K1R00.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Dydis / Matmenys 3.465" L x 1.012" W (88.00mm x 25.70mm) Serija TL
Atsparumas 1 Ohms Galia (vatais) 114W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Montavimo funkcija Flanges
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Švino stilius Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1 Ohms ±10% 114W Thick Film Chassis Mount Resistor Kompozicija Thick Film