TKH45P200RFE-TR
OhmiteOhmite
TKH45P200RFE-TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TKH45P200RFE-TR
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas 45W THICK FILM RESISTOR TO252
Duomenų lapai: TKH45P200RFE-TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
TKH45P200RFE-TR specifikacijos
Dalies numeris TKH45P200RFE-TR Gamintojas Ohmite
apibūdinimas 45W THICK FILM RESISTOR TO252 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 45849 pcs Duomenų lapas TKH45P200RFE-TR.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-252 Dydis / Matmenys 0.472" L x 0.323" W (12.00mm x 8.20mm)
Serija TKH Atsparumas 200 Ohms
Galia (vatais) 45W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė PFC10 (TO-126 SMT) Kiti vardai TKH45P200RFECT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.039" (1.00mm)
funkcijos Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 200 Ohms ±1% 45W Chip Resistor PFC10 (TO-126 SMT) Pulse Withstanding Thick Film Kompozicija Thick Film