TK20P1K00JE
OhmiteOhmite
TK20P1K00JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TK20P1K00JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 1K OHM 20W 5% TO220
Duomenų lapai: TK20P1K00JE.pdf
  • Pranešimas
TK20P1K00JE specifikacijos
Dalies numeris TK20P1K00JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 1K OHM 20W 5% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5934 pcs Duomenų lapas TK20P1K00JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.181" W (10.00mm x 4.60mm)
Serija TK Atsparumas 1 kOhms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-2 Darbinė temperatūra -
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.701" (17.80mm)
funkcijos Current Sense Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Current Sense Thick Film Kompozicija Thick Film