TGHPV5R00KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TGHPV5R00KE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas SOT-227 600W 5 OHM
Duomenų lapai: TGHPV5R00KE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
TGHPV5R00KE specifikacijos
Dalies numeris TGHPV5R00KE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas SOT-227 600W 5 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1274 pcs Duomenų lapas TGHPV5R00KE.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.496" L x 0.984" W (38.00mm x 25.00mm) Serija TGH600
Atsparumas 5 Ohms Galia (vatais) 600W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė SOT-227-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Montavimo funkcija Flanges
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Švino stilius M4 Threaded "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.480" (12.20mm) funkcijos Non-Inductive, Pulse Withstanding, RF, High Frequency
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5 Ohms ±10% 600W Thick Film Chassis Mount Resistor