TGHHV50R0JE
OhmiteOhmite
TGHHV50R0JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TGHHV50R0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 50 OHM 5% 120W
Duomenų lapai: TGHHV50R0JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
TGHHV50R0JE specifikacijos
Dalies numeris TGHHV50R0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 50 OHM 5% 120W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3192 pcs Duomenų lapas TGHHV50R0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C
Dydis / Matmenys 1.500" L x 0.980" W (38.10mm x 24.90mm) Serija TGH
Atsparumas 50 Ohms Galia (vatais) 120W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė SOT-227-2
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Montavimo funkcija Flanges
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Švino stilius M4 Threaded "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.483" (12.26mm) funkcijos Non-Inductive, Pulse Withstanding, RF, High Frequency
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 50 Ohms ±5% 120W Thick Film Chassis Mount Resistor