TFH85P15R0JE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TFH85P15R0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 15 OHM 85W 5% TO264
Duomenų lapai: TFH85P15R0JE.pdf
  • Pranešimas
TFH85P15R0JE specifikacijos
Dalies numeris TFH85P15R0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 15 OHM 85W 5% TO264 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4752 pcs Duomenų lapas TFH85P15R0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-264 Dydis / Matmenys 0.790" L x 0.200" W (20.07mm x 5.08mm)
Serija TFH Atsparumas 15 Ohms
Galia (vatais) 85W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-264-3, TO-264AA Darbinė temperatūra -
Terminacijų skaičius 3 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.030" (26.16mm)
funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 15 Ohms ±5% 85W Through Hole Resistor TO-264-3, TO-264AA Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Kompozicija Thick Film