TEH70P2R00JE
OhmiteOhmite
TEH70P2R00JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TEH70P2R00JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 2 OHM 70W 5% TO247
Duomenų lapai: TEH70P2R00JE.pdf
  • Pranešimas
TEH70P2R00JE specifikacijos
Dalies numeris TEH70P2R00JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 2 OHM 70W 5% TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4552 pcs Duomenų lapas TEH70P2R00JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 Dydis / Matmenys 0.626" L x 0.200" W (15.90mm x 5.08mm)
Serija TEH70 Atsparumas 2 Ohms
Galia (vatais) 70W Pakuotė Bulk