TEH70M7K50JE
OhmiteOhmite
TEH70M7K50JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TEH70M7K50JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 7.5K OHM 70W 5% TO247
Duomenų lapai: TEH70M7K50JE.pdf
  • Pranešimas
TEH70M7K50JE specifikacijos
Dalies numeris TEH70M7K50JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 7.5K OHM 70W 5% TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4829 pcs Duomenų lapas TEH70M7K50JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 Dydis / Matmenys 0.626" L x 0.200" W (15.90mm x 5.08mm)
Serija TEH70 Atsparumas 7.5 kOhms
Galia (vatais) 70W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-247-2 Darbinė temperatūra -
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.830" (21.08mm)
funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 7.5 kOhms ±5% 70W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Kompozicija Thick Film