TEH70M33R0JE
OhmiteOhmite
TEH70M33R0JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TEH70M33R0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 33 OHM 70W 5% TO247
Duomenų lapai: TEH70M33R0JE.pdf
  • Pranešimas
TEH70M33R0JE specifikacijos
Dalies numeris TEH70M33R0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 33 OHM 70W 5% TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4625 pcs Duomenų lapas TEH70M33R0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 Dydis / Matmenys 0.626" L x 0.200" W (15.90mm x 5.08mm)
Serija TEH70 Atsparumas 33 Ohms
Galia (vatais) 70W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-247-2 Kiti vardai TEH70M33ROJE
Darbinė temperatūra - Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.830" (21.08mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 33 Ohms ±5% 70W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film