TEH100M100RJE
OhmiteOhmite
TEH100M100RJE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TEH100M100RJE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 100 OHM 100W 5% TO247
Duomenų lapai: TEH100M100RJE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
35 pcs
105 pcs
  • Pranešimas
TEH100M100RJE specifikacijos
Dalies numeris TEH100M100RJE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 100 OHM 100W 5% TO247 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 12449 pcs Duomenų lapas TEH100M100RJE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas 50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-247 Dydis / Matmenys 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Serija TEH100 Atsparumas 100 Ohms
Galia (vatais) 100W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-247-2 Darbinė temperatūra -
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.825" (20.96mm) funkcijos Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 100 Ohms ±5% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film