TCH35P20R0JE
OhmiteOhmite
TCH35P20R0JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TCH35P20R0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 20 OHM 35W 5% TO220
Duomenų lapai: TCH35P20R0JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
240 pcs
  • Pranešimas
TCH35P20R0JE specifikacijos
Dalies numeris TCH35P20R0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 20 OHM 35W 5% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20372 pcs Duomenų lapas TCH35P20R0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.44mm)
Serija TCH Atsparumas 20 Ohms
Galia (vatais) 35W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-2 Kiti vardai OHTCH35P20R0JE
OHTCH35P20R0JE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm)
funkcijos Moisture Resistant Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 20 Ohms ±5% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant Thick Film Kompozicija Thick Film