TBH25PR047JE
OhmiteOhmite
TBH25PR047JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TBH25PR047JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 0.047 OHM 25W 5% TO220
Duomenų lapai: TBH25PR047JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
TBH25PR047JE specifikacijos
Dalies numeris TBH25PR047JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 0.047 OHM 25W 5% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25977 pcs Duomenų lapas TBH25PR047JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.402" L x 0.187" W (10.20mm x 4.75mm)
Serija TBH Atsparumas 47 mOhms
Galia (vatais) 25W Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė TO-220-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.630" (16.00mm) funkcijos Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 47 mOhms ±5% 25W Through Hole Resistor TO-220-2 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film