TBH25P24R0J
OhmiteOhmite
TBH25P24R0J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TBH25P24R0J
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 24 OHM 25W 5% TO220
Duomenų lapai: TBH25P24R0J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TBH25P24R0J specifikacijos
Dalies numeris TBH25P24R0J Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 24 OHM 25W 5% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6038 pcs Duomenų lapas TBH25P24R0J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.402" L x 0.187" W (10.20mm x 4.75mm)
Serija TBH Atsparumas 24 Ohms
Galia (vatais) 25W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.630" (16.00mm)
funkcijos Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 24 Ohms ±5% 25W Through Hole Resistor TO-220-2 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TBH25P330RJE
TBH25P330RJE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 330 OHM 25W 5% TO220
Sandelyje: 21633 pcs
parsisiųsti: TBH25P330RJE.pdf
RFQ
TBH25P2K70JE
TBH25P2K70JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 2.7K OHM 25W 5% TO220
Sandelyje: 22499 pcs
parsisiųsti: TBH25P2K70JE.pdf
RFQ
TBH25P24R0JE
TBH25P24R0JE
apibūdinimas: RES 24 OHM 25W 5% TO220