TAP600K1K0E
OhmiteOhmite
TAP600K1K0E Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAP600K1K0E
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES CHAS MNT 1K OHM 10% 600W
Duomenų lapai: TAP600K1K0E.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 768 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 768 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
TAP600K1K0E specifikacijos
Dalies numeris TAP600K1K0E Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES CHAS MNT 1K OHM 10% 600W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 768 pcs Duomenų lapas TAP600K1K0E.pdf
Tolerancija ±10% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Dydis / Matmenys 2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm) Serija TAP600
Atsparumas 1 kOhms Galia (vatais) 600W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Box
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Montavimo funkcija Flanges
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Švino stilius M5 Threaded "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.280" (32.50mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1 kOhms ±10% 600W Thick Film Chassis Mount Resistor