TAH20P5R60JE
OhmiteOhmite
TAH20P5R60JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAH20P5R60JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 5.6 OHM 20W 5% TO220
Duomenų lapai: TAH20P5R60JE.pdf
  • Pranešimas
TAH20P5R60JE specifikacijos
Dalies numeris TAH20P5R60JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 5.6 OHM 20W 5% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25127 pcs Duomenų lapas TAH20P5R60JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Serija TAH Atsparumas 5.6 Ohms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-2 Darbinė temperatūra -
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.52mm) funkcijos Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.6 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TAH20P75R0JE
TAH20P75R0JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 75 OHM 20W 5% TO220
Sandelyje: 24593 pcs
parsisiųsti: TAH20P75R0JE.pdf
RFQ
TAH20P5K10JE
TAH20P5K10JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 5.1K OHM 20W 5% TO220
Sandelyje: 22661 pcs
parsisiųsti: TAH20P5K10JE.pdf
RFQ
TAH20P5R60J
TAH20P5R60J
apibūdinimas: RES 5.6 OHM 20W 5% TO220