TAH20P1K50JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAH20P1K50JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 1.5K OHM 20W 5% TO220
Duomenų lapai: TAH20P1K50JE.pdf
  • Pranešimas
TAH20P1K50JE specifikacijos
Dalies numeris TAH20P1K50JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 1.5K OHM 20W 5% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22652 pcs Duomenų lapas TAH20P1K50JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Serija TAH Atsparumas 1.5 kOhms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-2 Kiti vardai OHTAH20P1K50JE
OHTAH20P1K50JE-ND
Darbinė temperatūra - Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.52mm)
funkcijos Moisture Resistant, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 1.5 kOhms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film Kompozicija Thick Film