TAH20P10R0JE
OhmiteOhmite
TAH20P10R0JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAH20P10R0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 10 OHM 20W 5% TO220
Duomenų lapai: TAH20P10R0JE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TAH20P10R0JE specifikacijos
Dalies numeris TAH20P10R0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 10 OHM 20W 5% TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 29730 pcs Duomenų lapas TAH20P10R0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Dydis / Matmenys 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Serija TAH Atsparumas 10 Ohms
Galia (vatais) 20W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė TO-220-2 Darbinė temperatūra -
Terminacijų skaičius 2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 0.650" (16.52mm) funkcijos Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 10 Ohms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film