TA810PW8R20JE
OhmiteOhmite
TA810PW8R20JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA810PW8R20JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 8.2 OHM 10W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA810PW8R20JE.pdf
  • Pranešimas
TA810PW8R20JE specifikacijos
Dalies numeris TA810PW8R20JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 8.2 OHM 10W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25133 pcs Duomenų lapas TA810PW8R20JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 8.2 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 8.2 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film