TA810PW75K0JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA810PW75K0JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 75K OHM 10W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA810PW75K0JE.pdf
  • Pranešimas
TA810PW75K0JE specifikacijos
Dalies numeris TA810PW75K0JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 75K OHM 10W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23320 pcs Duomenų lapas TA810PW75K0JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 75 kOhms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA810PW75K0JE
OHTA810PW75K0JE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 4
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 75 kOhms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA810PW68R0J
TA810PW68R0J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 68 OHM 10W 5% RADIAL
Sandelyje: 5278 pcs
parsisiųsti: TA810PW68R0J.pdf
RFQ
TA810PW7K50J
TA810PW7K50J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 7.5K OHM 10W 5% RADIAL
Sandelyje: 4833 pcs
parsisiųsti: TA810PW7K50J.pdf
RFQ
TA810PW75K0J
TA810PW75K0J