TA810PW3R90JE
OhmiteOhmite
TA810PW3R90JE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA810PW3R90JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 3.9 OHM 10W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA810PW3R90JE.pdf
  • Pranešimas
TA810PW3R90JE specifikacijos
Dalies numeris TA810PW3R90JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 3.9 OHM 10W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21103 pcs Duomenų lapas TA810PW3R90JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 3.9 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3.9 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA810PW39K0JE
TA810PW39K0JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 39K OHM 10W 5% RADIAL
Sandelyje: 20370 pcs
parsisiųsti: TA810PW39K0JE.pdf
RFQ
TA810PW47R0JE
TA810PW47R0JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 47 OHM 10W 5% RADIAL
Sandelyje: 20988 pcs
parsisiųsti: TA810PW47R0JE.pdf
RFQ
TA810PW3R90J
TA810PW3R90J
apibūdinimas: RES 3.9 OHM 10W 5% RADIAL