TA810PW300RJE
OhmiteOhmite
TA810PW300RJE Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA810PW300RJE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 300 OHM 10W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA810PW300RJE.pdf
  • Pranešimas
TA810PW300RJE specifikacijos
Dalies numeris TA810PW300RJE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 300 OHM 10W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27475 pcs Duomenų lapas TA810PW300RJE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 300 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C
Terminacijų skaičius 4 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 300 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA810PW300RJ
TA810PW300RJ
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 300 OHM 10W 5% RADIAL