TA810PW250RJ
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA810PW250RJ
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 250 OHM 10W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA810PW250RJ.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TA810PW250RJ specifikacijos
Dalies numeris TA810PW250RJ Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 250 OHM 10W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4891 pcs Duomenų lapas TA810PW250RJ.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 1.085" L x 0.240" W (27.56mm x 6.10mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 250 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA810PW250RJ
OHTA810PW250RJ-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 4
Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 250 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA810PW270RJ
TA810PW270RJ
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 270 OHM 10W 5% RADIAL
Sandelyje: 4792 pcs
parsisiųsti: TA810PW270RJ.pdf
RFQ
TA810PW250RJE
TA810PW250RJE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 250 OHM 10W 5% RADIAL