TA810PA1R50JE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA810PA1R50JE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 1.5 OHM 5% 10W POWERCHIP
Duomenų lapai: TA810PA1R50JE.pdf
  • Pranešimas
TA810PA1R50JE specifikacijos
Dalies numeris TA810PA1R50JE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 1.5 OHM 5% 10W POWERCHIP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4700 pcs Duomenų lapas TA810PA1R50JE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 1.000" L x 0.100" W (25.40mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 1.5 Ohms
Galia (vatais) 10W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai Q11245532
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 4
Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.5 Ohms ±5% 10W Through Hole Resistor Radial Thick Film