TA305PA7R50J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA305PA7R50J
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 7.5 OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA305PA7R50J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TA305PA7R50J specifikacijos
Dalies numeris TA305PA7R50J Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 7.5 OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4405 pcs Duomenų lapas TA305PA7R50J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 7.5 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA305PA7R50J
OHTA305PA7R50J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 7.5 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film