TA305PA100RJE
OhmiteOhmite
Ohmite
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA305PA100RJE
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 100 OHM 5W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA305PA100RJE.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
TA305PA100RJE specifikacijos
Dalies numeris TA305PA100RJE Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 100 OHM 5W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 40788 pcs Duomenų lapas TA305PA100RJE.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 100 Ohms
Galia (vatais) 5W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA305PA100RJE
OHTA305PA100RJE-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.020" (25.91mm)
funkcijos - Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 100 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Thick Film Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA305PA100KJE
TA305PA100KJE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 100K OHM 5W 5% RADIAL
Sandelyje: 44213 pcs
parsisiųsti: TA305PA100KJE.pdf
RFQ
TA305PA10K0J
TA305PA10K0J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 10K OHM 5W 5% RADIAL
Sandelyje: 4246 pcs
parsisiųsti: TA305PA10K0J.pdf
RFQ
TA305PA100RJ
TA305PA100RJ
apibūdinimas: RES 100 OHM 5W 5% RADIAL