TA303PA5K10J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA303PA5K10J
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 5.1K OHM 3W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA303PA5K10J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TA303PA5K10J specifikacijos
Dalies numeris TA303PA5K10J Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 5.1K OHM 3W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4951 pcs Duomenų lapas TA303PA5K10J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 5.1 kOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA303PA5K10J
OHTA303PA5K10J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.620" (15.75mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.1 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film