TA303PA1K50J
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TA303PA1K50J
Gamintojas / Gamintojas: Ohmite
Prekės aprašymas RES 1.5K OHM 3W 5% RADIAL
Duomenų lapai: TA303PA1K50J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TA303PA1K50J specifikacijos
Dalies numeris TA303PA1K50J Gamintojas Ohmite
apibūdinimas RES 1.5K OHM 3W 5% RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4434 pcs Duomenų lapas TA303PA1K50J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Powerchip® Dydis / Matmenys 0.500" L x 0.100" W (12.70mm x 2.54mm)
Serija Power Chip® TA Atsparumas 1.5 kOhms
Galia (vatais) 3W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Kiti vardai OHTA303PA1K50J
OHTA303PA1K50J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.620" (15.75mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 1.5 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Thick Film
Kompozicija Thick Film
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TA303PA1K80JE
TA303PA1K80JE
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 1.8K OHM 3W 5% RADIAL
Sandelyje: 51676 pcs
parsisiųsti: TA303PA1K80JE.pdf
RFQ
TA303PA15R0J
TA303PA15R0J
Gamintojai: Ohmite
apibūdinimas: RES 15 OHM 3W 5% RADIAL
Sandelyje: 38790 pcs
parsisiųsti: TA303PA15R0J.pdf
RFQ
TA303PA1K50JE
TA303PA1K50JE
apibūdinimas: RES 1.5K OHM 3W 5% RADIAL